בלוג פיטפוטנטים

 מפטנטים על פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר ושאר קניין רוחני נועד לשמש מקור ידע בשפה העברית בתחום הקניין הרוחני. תכני הבלוג נועדו להעביר את הידע המקצועי בצורה ברורה ופשוטה (אני מקווה) ועם זאת מעמיקה. בין הפוסטים שתמצאו בבלוג, תוכלו לקרוא תכנים למתחילים - למי שאין לו כל ידע קודם בתחום, דיווחי פסיקה מהארץ ומחו"ל והערותיי להם, הגיגים בעקבות אירועים אקטואלים וכיוצא באלה.

אז בין אם מדובר בעורך דין, עורך פטנטים, סטודנט למשפטים או סתם יזם עם רעיון, אני מקווה שכולם יכולים למצוא בין כותלי הבלוג תשובות לקושיות שלכם או לפחות את קצה החוט שיוביל אליהן.

על הכותב

הבלוג נכתב בעיקרו על ידי, זיו גלסברג, עורך דין ועורך פטנטים.  

בכל טענה או בקשה בקשר לבלוג, אתם מוזמנים לפנות אלי בכתובת הדוא"ל: patentblog@glazberg.com

במידה ואתם זקוקים לייעוץ משפטי פרטני, אתם מוזמנים ליצור קשר איתי דרך המשרד שלי, G&A גלסברג, אפלבאום ושות'.

הגבלת אחריות

אני שמח לעזור כשאני יכול, וגם לענות על שאלות מהקהל. עם זאת, הבלוג לא נועד לתת ייעוץ משפטי, ולשם כך אני מפציר בכם לפנות לאיש מקצוע בתחום, שיוכל להתייחס לעניין הקונקרטי. כך או כך, במסגרת הסרת האחריות הסטנדרטית, אין להסתמך על תכני הבלוג לשום צורך שהוא. התכנים משקפים את דעתי כפי שהתגבשה (אם בכלל) בעת כתיבתם, והם אינם משקפים את דעותיהם של לקוחותיי או של משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות'.

זכויות יוצרים

זכויות היוצרים בתכני הבלוג שייכים ליוצריהם או לבעליהן. אף שהתכנים אינם מופצים תחת רישיון Creative Commons אשמח לשקול מתן רישיונות ללא תמורה לשימוש בהם. ככל שאתם מעוניינים ברישיון כזה, אתם מוזמנים לפנות אלי. אני מכבד את זכויותיהם של אחרים. התכנים כוללים ציטוטים ואיזכורים של יצירותיהם של אחרים שהם בבחינת שימוש הוגן, תכנים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים (דוגמת חוקים, פסקי דין ויצירות של הממשל הפדראלי האמריקאי), וכן יצירות המוגנות באמצעות רישיונות Creative Commons ותחת מגבלותיהן. אם אתם סבורים שפגעתי בזכויותיכם או בזכויות של אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלי.

 

(c) כל הזכויות שמורות לזיו גלסברג ו/או ליוצר התוכן